Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā Pongo

Sveiks Meistar!

ir lietots kādu laika Tioga spinings līdz 23gr, bet copes apstākli rudenī prasa mētāt kaut ko smagāku!

ir doma par one sensoric kātu( vai ko līdzvērtīgu), kopā ar multa spoli, tik viens bet tajā visā, nav bijusi darīšana ar multiem kā tādiem!

skatos iesaki daiwa tatula, bet tās spoles ar dažādas visādi gudri vārdi klāt utt!

kādu Tu lieto?

ko vari ieteikt par multiem? uz ko skatīties ne gluži iesácējam ne profam? kādu auklu tu tin virsù?

negribas pirkt lēto galu jo ar to tik sabojās visu pirmo iespaidu var! :)

pērku reti dārgas mantas bet kvalitatīvas, nevis desmit lētas! :) vienu labu mantu ilgam laikam!

Paldies par atvēlēto laiku! :)

Sveiks!

Nu tad par visu pēc kārtas...

Makšķerēšanas Noslēpumos bija pavasara raidījums no Burtnieka, kur ķēru ar sekojošu inventāru. One Sensoric līdz 35g testā kāts kopā ar Daiwa Tatula -100HSL (ātrais pārnesums un kreisā roka). Kāts atbilst kārtīgai copei pa zāli vai uzdžigot/uzdropēt kārtīgu mānekli. Lielākais, ko ēsmu uz vienkāršu ietīšanu licis -20g galva+ 25g silikons. Varētu pat it kā vēl, bet vai vajag :) Spole? Labi met, TSW sistēma auklas izmešanai reāli dod metiena attālumu. Max drags 13kg, kas nav maz un nav arī nekāds gigants. Labs komplekts universālai copei, kurš ir kļuvis par TOP3 komplektu manā ikdienas copē. Darbojos ar to ļoti daudz. Arī mačos! Ar auklu ir tā... Sāc ar ar 0,27-0,3mm fluorokarbonu. Būs resnāks, taču iemanīsies mest un kontrolēt pirkstus. Brīdī, kad būsi, piešāvies, plēst šito nost un tin virsū būtībā jebkuru normālu PE auklu #2.0 japāņu mērā. Jutība ar mono vai fluorokarbonu pītajai tomēr zaudē. Un mēs tomēr ķeram līdaku un zandartu, kur cirst vajag momentā pēc kontakta. Minētais komplekts man nokalpoji 2 pilnus gadus un esmu ļoti apmierināts ar to. Protams spoļu virzienā var izvirst vēl tālāk, taču es šobrīd izvēlētos 2 Tatulas nevis vienu super dārgo. Kastinga rīki manā aprīkojumā drīzumā ieņēms arvien nozīmīgāku lomu, tāpēc šo jomu noteikti pētīšu dziļāk.

Atbildēts: 14.septembris 2016, 09:15 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Atvaino meistar, bet vai šai Tatulai max.drag tomēr nav 7kg., nevis 13kg?
16.10.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager