Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā Bebrudikis

Sveiks! Kādā distancē strādā ar multa spoli? Pavasarī iepirku mācību komplektiņu. Reāli patīk. Gar upēm staigājot līdz 30m distancē ideāli, bet iebraucot ezerā un metot jaudīgāk, kaut kā tālu nelido un bieži metas bārdas. Spole nav nekāda krutā - Salmo Elite Magforce, varbūt ar tie ir spoles griesti. Kāts Yokozuna Baitcast, aukla 0,35 monofīlā.

Sveiks!

Redzi ir viena būtiska lieta... Ko līdz sākam runāt niansēti par inventāra pielietojumu, piem, spole mikrodžigam, kura perfekti klātu smalkās PE auklas vai, lūk, šis pats gadījums, zemprofila mults tālmetienam, tā momentā mēs slēdzam jautājumu par budžeta klases inventāru. Tā tas ir! Labas slēpes vai veļļuks arī attiecīgi maksā. Kaut arī retai lietošanai tas iespējams nemaz nav vajadzīgs. Protams, ka ir multi ar kuriem var mest droši un tālu. Tev ir labs komplekts, lai atstrādātu metienu, piešautu pirkstus, utt. Taču brīdī, kad nonāksi līdz detaļām konkrētā copes veidā, apgreids ir neizbēgams. No spolēm, kura i met, i slodzi tur normāli es varu minēta Daiwa Tatula. Ļoti daudz līdaku un zāļu ķušķi ar šo un One Sensoric 10-35g ir izcilāti. :)) aukla PE #2.0 izmērā

Atbildēts: 7.septembris 2016, 12:06 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Paldies par noderīgo informāciju
07.09.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager