Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā durixxxx

Sveiks Ingus!

Jautājums par Tioga kātu, testā 3.5-22 gr. 231cm.

Kādas ir Tavas domas par šo kātu? Pats šobrīd darbojos ar Macrotech 5-18gr 232cm,nu jau laikam vēsture, bet man pašam ir Ok. Gribas ko jaunāku. Pagaidām skatos uz tā pusi. Paldies jau iepriekš.

Sveiks!

Tioga jau arī ir vēsture, lai gan kātiņš ir labs un ar savu specifiski odziņu. Ja ir vēlme pēc kā jauna un copi sajust jaunā kvalitātē, iesaku palūkot uz OneSensoric spiningu sēriju :)

Atbildēts: 13.jūnijs 2017, 12:38 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
ņem ciet tiogu,kāts labs,pats lietoju,bet ,ja no laivas tad ņem īso versiju! :)
18.06.17
 
Uzskatu, ka šīm ekspertam bezjēdzīgi uzdot jautājumus par ekipējumu. Izņemot reklāmu, pilnīgi nekā. Protams tas ir mans subjektīvs viedoklis.
18.06.17
 
Tas saprotams, ka Tioga sērija ir nu jau vecās paaudzes, ja tā var teikt. Diemžēl finanses izsaka visu he he.
Jautājums par komforta gramiem izmantojot džiggalvas uz manis minēto Tiogas kātu, kādi tie būtu? Un kādi būtu voberi ko varētu ar to izstrādāt?
13.06.17
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager