Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā Rein

Sveiki!

Lēnām apsveru sākt tvīčot.

Pēc dažām atsauksmēm Ieinteresēja Lucky John One Sensoric un

Team Salmo Vantage kāti. http://www.copesnams.lv/lv/produkti/spiningi/lucky-john

http://www.copesnams.lv/index.php?dir=produkti/spiningi/salmo&file=TSVA-762EF&action=desc&page=2

Varbūt ir kāda labāka alternatīva šiem kātiem?

Interesē arī tests, teiksim LJ. Izmantoju makora un anira mānekļus, kā arī dažus no Rapala garumā ap 11cm- 13cm. 7-24 būtu piemērots tests lai varētu kātu izmantot diezgan universāli tvīčam? Līdz šim pārsvarā darbojos ar šūpiņu u.c mācekļiem kuriem tvīcosana nav nepieciešama. Gribas pamēģināt ko jaunu. Pašlaik izmantoju Shimano Exage 4000 fd spoli. Gribētos vēl vienu nopirkt. Ir kādas atsauksmes par Shimano Stradic CI4? Paldies!

Sveiks!

One Sensoric 7-24g ir ļoti universāls kātiņš un derēs kā tvičam, tā līdakai pa zāli. Tiešām superīgs, viegls, informatīvs un moderns spinings. Basara, 90 (arī Plus One), Anira 89, Makora 110, Orbit 110 un visi līdzīgie. Trīs pilnas sezonas nodragātas ar šīs sērijas kātus visās LV spiningosanas tūrēs un neko citu to vietā šobrīd pat nemeklēju. Arī mani paziņas, kuri pamēģinājuši kādu no One Sensoric, vēlāk panēmuši sev klāt arī citu testu no šīs pašas kātu līnijas. Tiešām iesaku! :)

Atbildēts: 3.jūnijs 2017, 04:18 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager