Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā 8Edgars6

Sveiks.

Es pārsvarā darbojos tviča tehnikā un nedaudz ar džigu.Un vai jūs varētu ieteikt kādi ir vobleru un gumijas krāsojumi kas strādā rudens sezonā pie Langas iztekas Ķīšezerā un pašā Ķīšezerā.Mērķa zivs-līdaka.

Sveiks!

Ķīsī strādā ļoti plašs mānekļu arsenāls. Vobleri sākot no 50-130mm un tāpat arī gumijas. Tieši tādēļ nāksies vien pašam kost solīti pa soli pušu to riekstu un krāt copju statistiku. Krāsojums ir gaumas un ticības lieta un tāpēc arī šeit laika gaitā izsijāsies savi fovorīti. Mēģini Makora 110, Basara 90mm un Basara 90Plus One, Orbit 110, Vision OneTen, Rudra.... te var saukt un saukt. Gumijai Tioga 2,9" 3,4" Ballist 3,3" 4" Joco Shaker -ļoti labs... lillā, mašīneļļa, baltais, rozā... te var saukt un saukt. Noteikti jāeksperimentē

Atbildēts: 29.septembris 2017, 08:39 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager