Ingus Dukaļskis

Ingus Dukaļskis

Viens no tiem makšķerniekiem, kuram darbs cieši saistīts ar hobiju. Viņš ir ne tikai teorētiķis , bet arī praktiķis, kurš ļoti bieži ir sastopams testējot un eksperimentējot ūdenstilpēs. Ingusa ikdiena ir jaunu mānekļu un spiningošanas inventāra izstrādāšana, un , protams , pārbaudīšana praksē. Nopietnie Copes Lietu lasītāji viņu jau pazīst no daudzajām publikācijām, bet TV skatītāji – no sižetiem .
Izmantojiet iespēju – jautājiet!

Eksperts iesaka

Salmo
Lucky John
Salmo
Jautā Kristaps1989

Sveiks ekspert!

Jautājums par auklas krāsām. Kā zināms,tad veikalu plauktos aukla ir visās varavīksnes krāsās,es personīgi izmantoju tikai pīto ''zeļonkas'' krāsā,nekad neesmu pamēģinājis citas krāsas,izņemot klasisko monofīlo. Kas tad ir ar tām auklām?vai tā zivs viņu redz vai neredz(līdaka,asaris)? kam tās daudzās krāsas tad ir domātās?ir dzirdēts,ka tas vairāk ir domāts pašam makšķerniekam. Bet nu kātad īsti tur i?!?

Esmu nesaprašanā.

Un vel,vai forelēm ir klasiski caurspīdīgā monofīlā ir labāka? Paldies jau iepriekš par atbildi

Ne asakas.

Sveiks, Ja zivs arī redz auklu (par ko es ļoti šaubos), tad spilgto krāsu pītenes nu nekādi neietekmē zivju ķeršanos vai neķeršanos. Paskaties šobrīd ārā pa logu! Cik tad ir tās gaismas pa dienas vidu?... Pamēģini padarboties ar tumšu auklu... Ja mērķis ir vienkārši mānekli iemest ūdenī, tad nav problēmo! Ja gribās tomēr arī cik necik precīzi trāpīt un saprast kas ar auklu notiek ūdenī, iesaku nepiebāzt galvu ar muļķībām un ņem labu un košu pīto auklu :)

Atbildēts: 21.decembris 2017, 08:53 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Tā arī spečuks nav varējis atbildēt uz jautājumu kāpēc kā vasaras tā ziemas copēs mēs, ar to domāju visus copmaņus. lietojam pēc iespējas tievākas un stiprākas auklas? Tad nu kāpēc, vēlreiz?
07.08.18
 
Nedomāju vis, ka tas ir pareizs viedoklis. Zivs auklu redz noteikti, tikai visticamāk nesaista to ar bīstamību sev. Lai arī gluži tā to nevar apgalvot simtprocentīgi, jo kāpēc tad būtu vajadzīgas šīs smalkās auklas, kuras tomēr lietojam? Ziemas periodā varētu teikt - mānekļu dēļ, bet vasaras periodā? Tad kāpēc?
21.12.17
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager