Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin

Atbildes

Jautā Raudivs

Sveiki.
Kaut kā pasen iegādājos ziemas kostīmu Imax Thermo Suit (melns ar sarkanām piedurknēm), vilkts tikai pāris reizes - apakšā bija sporta tērps, virsū kostīms.
Problēma bija tāda, ka kostīmā iekšā veidojās mitrums, slapjums.
Tagad es aizdomājos, vai pie vainas bija tas, ka bija sporta tērps uzvilkts, vai arī tas, ka sliktas kvalitātes kostīms?
Un ja pie vainas bija sporta tērps, vai pateicoties labai termoveļai, varētu izglābt šo lietu? Un ja jā, varbūt varētu ieteikt kuru termoveļu iegādāties no Norfin(laikam divas kārtas)?

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Konkrētu problēmas sakni varbūt neatrisināsim, bet principā varētu būt kāds no jūsu minetajiem iemesliem, varētu būt arī ari kopā.
Ar treniņtērpiem ir tā - kamēr nesvīst, ir patīkami, jo kokvilna silda un viss ir forši, bet urbjoties, kustoties var sanākt kombinezona iekšpusē radīt visai mitru mikroklimatu. Ja vainojam sporta tērpu, tad iemesls ir kokvilnas materials, kurš sevī patur visu mitrumu un tas ar laiku atdziest, radot mitruma un aukstuma sajūtu. Ja vainojam kostīmu, tad vienmēr jāpatur prātā paskatīties kostīma efektivitātes rādītaji - mitrumziturība, kura pasargās no ārējiem nokrišņiem un elpotspēju, kurai jārūpējas par to, lai organisma radītais mitrum korekti tiktu novadīt prom no ķermeņa un ārā no kostīma. Var vien piebilst, ka arī budžeta klases kostīmi labi tiek galā ar mitruma novadīšanu, jo svarīgākais uzdevums tomēr ir termoveļai. Termoveļu sintētiskie materiali lieliski tiek galā ar mitrumu. Šeit ir analoģija ar veļas izņemšanu no veļasmašīnas - poliesters parasti ir minimāli mitrs, bet kokvilnas un vilnas materiali pat pēc kārtīgas izgriešanas uzturēs sevi lielu daudzumu mitruma :) Tas pats notiek ar apģērbu ziemā.

Termoveļu izvēle ir visai delikāta lieta, jo noteikti jāņem vērā vai esat salīgs vai arī nē. Universālākā izvēle Latvijas apstākļiem būs šāds salikums:

Norfin THERMO LINE 2: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/termovela/termov...

Norfin WINTER LINE: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/termovela/termovela-norf...


P.S. Ja esat kārtīgs ziemas copes “skrējejs”, kuram patīk urbt un kusteties daudz, tad Thermo line 2 ieteicams aizvietot ar Norfin ACTIVE PRO: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/termovela/termovela-norf...
Šī termoveļa vēl labāk tiks galā ar sviedriem + sudraba joni būtiski samazinās smakas ;)

Lai silti!
salmo.lv
Atbildēts: 4.decembris 2023, 10:21 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā badapiicka

Labdien!
Lietoju LJ mormix3 kātiņu, šodien nejauši internetā ieraudzīju, ka ir tāds LJ Anira Nano Energy(1,5g)- paskatījos eveikalos, leišos tā kā ir, bet pie mums nemanīju. Ko varat pakomentēt par šo kātiņu? Vai tas ir kaut kur pie mums dabūjams un kādā cenā?

Atbild Salmo

Sveiks! :)
Kātiņš ļoti labs tieši tam paredzētajā tēmā - super mikro nano tēma ar viegliem svariņiem un maziem mānekļiem. Nedaudz savādāks kā Mormix, delikātaks un lēnāks.
Šajā zesonā sanāca tā, ka pasūtījām varētu teikt eksperimentālu daudzumu un viņi pazudā ātrāk kā bijām cerējuši, jo kātiņi sanākuši tiešām patīkami un pieprasīti. Tuvāk jaunajai sezonai parādīsies arī Latvijas veikalos.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 21.novembris 2023, 10:21 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā chip22

Sveiki. Iesakiet universālu kātu/spoli priekš pludiņa no laivas. Zivis - asaris, rauda, karūsa utt, pārsvarā ezeri. Interesē tieši garums, kāds garums priekš laivas būtu optimāls?

Paldies

Atbild Salmo

Sveiciens! :) Ja runājam par pludiņu copei no laivas, tad universālākā izvēle būs 3,5m, 4m vai 5m. Laba opcija ir mačkāts - tie ir viegli, labi met, mazāk traumējas pret laivas malām, slodzi sadala vienmērīgi, ja zivs jācel no dziļuma. Sīkums bet patīkami - aukla nelīp pie kāta miglā un lietū.

Salmo Elite MATCH 15: https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/match/match-salmo/m...
Salmo Diamond MATCH 15: https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/match/match-salmo/m...

Atbildēts: 13.novembris 2023, 11:28 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā chip22

Sveiki. Iesakiet budžeta klases apģērbu ziemas copei, gan kostīmu, gan apakšveļu? Neesmu kārns- 188, 105kg.

Paldies.

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Sāksim ar izmēru. Varētu būt XL :) Bet par šo labāk pārliecināties uzlaikojot, jo mums katram savas prasības pret apģērbu un to cik brīvam vai apspīlētam tam jābūt. salmo.lv ir pieejamas arī izmēru tabulas, pēc kurām var vadīties.
Iesakām papētīt visu kostīmu sortimentu šeit: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/kostimi-ziemas/kostimi-z...
Ja budžets ir primārais kritērijs, tad sanāca patestēt šobrīd izdevīgāko cenas ziņā Norfin kostīmu Thermax, kura cena ir vien 168 EUR: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/kostimi-ziemas/kostimi-z...

Termoveļas. Maksimālam rezultātam ieteicams ņemt divas kārtas:
1. Thermo line 2: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/termovela/termovela-norf...
2. https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/termovela/termovela-norf...

Lai silti!
salmo.lv

Atbildēts: 7.novembris 2023, 12:17 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā archs

sveiki!Interesē Zebco pludiņš 20gr slīdošais.Ir kādā no Jūsu veikaliem?

Atbild Salmo

Sveiks!
Bija iespēja apskatīt Zebco pludiņus Skandu ielas veikalā. Ir viens 20g pludiņš.

Atbildēts: 1.novembris 2023, 09:45 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā RalfsR

Sveiki, jautājums par FC DISTANCE EXTRA HEAVY 150. Interneta veikalā redzu ka ir tikai 3.6m gari, vai tiešam tas ir vienīgais garums šim modelim. Varbūt pavasarī būs pievedums ar citiem garumiem? Paldies!

Atbild Salmo

Labs rīts! :)
Bez 3.60m garās Distance Extra Heavy 150 ir vēl arī 4.50m garā Distance 150: https://salmo.lv/catalog/vasara/makskeres-spiningi/fideris/fideris-fee...
Pieejama veikalos un pasūtāma internetveikalā :) BET!!! Tā gan nav Extra Heavy modelis, Distance Extra Heavy ir tikai 3.60m garums un arī pavasarī nebūs citi.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 19.oktobris 2023, 08:40 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Rokijs

Labdien.Kad būs pieejami izmēri kostīmiem Norfin REBEL PRO?

Atbild Salmo

Laba diena! :)
Kostīms Rebel Pro ir piedzīvojis vizuālas izmaiņas un šobrīd tas ir pelēks. Jāpiebilst, ka jaunajam kostīmam ir iespēja izvēlēties viena izmēra augšu un cita izmera bikses - labs risinājums nestandarta augumiem.
Rebel Pro jaka: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/kostimi-rudens-pavasaris/rudens-pavasaris-norfin/jaka-norfin-rebel-pro-gr/596001-S/
Rebel Pro bikses: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-apgerbi/kostimi-rudens-pavasaris/rudens-pavasaris-norfin/bikses-norfin-rebel-pro-gr/586001-S/
Un jaunajam kostīmam ir pieejami visi izmēri no S - XXXL, kā arī pagarinātās versijas. Ja jautājums ir par zilās krāsas Rebel Pro, kurš ir iepriekšējās paaudzes kostīms, tad tur izmēru ir maz, tāpēc arī izpārdošanas cena. Un šim kostīmam izmēru papildinājums nebūs.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 13.oktobris 2023, 14:15 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā copmans84

Dzimšanas dienas atlaide 20% skan labi tikaj man dzimšanasdiena 29 02 ( 1x4 gados) nākamgad būs atlaide tad 20%×4????

Atbild Salmo

Domāju, ka ikviens 29. februāra gaviļnieks liks pasmaidīt visiem pārdevējiem :) Gan 28.02, gan arī trīs dienas pec tam varēsiet sarunāt atlaidi!
Nevajag gaidīt četrus gadus, lai sevi iepriecinātu un mūs izputinātu! :D

Lai forša diena!
salmo.lv

Atbildēts: 10.oktobris 2023, 08:55 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā RalfsR

Sveiki plānoju dzimšanasdienā iegādāties sev FC exstra heavy 150 un FC pilot spoli 6000. Vai vel ir spēka arī akcija ka ja pērk spoli un kātu dāvanā nak aukla:)?

Atbild Salmo

Sveiks! Daudz laimes dzimšanas dienā, kura vēl tikai būs! :) Lai lieli un trofejam bagāti lomi!
Par akciju - jā, tas piedāvājums turpinās. Turklāt, pievērs uzmanību, ka dzimšanas dienā un trīs dienas pēc dzimšanas dienas uz tevis norādītajām precēm darbojas arī dzimšanas dienas atlaides piedāvājums -20% no cenas.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 9.oktobris 2023, 09:24 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Simsins

Sveiciens:)
Jautājums par Durbes veikala izpārdošanu. Nedaudz esmu neizpratnē, aizbraucu uz veikalu, lai šo to šikāku nopirktu, bet uz vietas atstāts tikai lētais gals. Vai tiešām šajā veikalā bija spoles tikai fīderim , vakar biju veikalā, neviena spininga spole nav, neticu,ka pāris stundās tika izpirktas visas augstākas klases spoles. Itkā jā, forši, atlaide 50%, bet tajā pašā laikā lielakā daļa veikala sortimenta jau tiek sapakots un vests prom. Cilvēki bija apjukuši ieraugot to, ka uz vietas ir palicis īsti nevajadzîgas lietas.

Atbild Salmo

Sveiciens!:)
Būsim atklāti un godīgi! Ir lietas, kuras nekādi nevar atļauties pārdot ar atlaidi 50%! Elektromotori, eholotes un tajā skaitā dārgā gala spoles. Šīs grupas pārvietojām uz citiem veikaliem, jo Salmo nebankrotē, bet mēs saprotam, ka Daugavas šajā pusē esam saspieduši trīs veikalus, kuri viens no otra ir 10 minūšu attālumā. Turklāt, jau kādu laiku gatavojāmies šī veikala “pārcelšanai”. Tur jau pirms izpārdošanas bija mazāk preču, īpaši dārgā gala segmentā, kā citos mūsu veikalos.

Un pavisam negribas piekrist, ka cilvēki bija apjukuši! Kāds noteikti bija, jo nebūtu jāatbild uz jūsu ziņū :D Lielākā daļa bija super priecīgi par šādu atlaidi, tik priecīgi, ka daļa no pircējiem, kuri bija pirmdien atgriezās arī otrajā izpārdošanas dienā, lai nopirktu vēl kaut ko :) Tas, mūsuprāt, ir foršs vērtējums no klientu puses.

Sūdzēties par to, ka tiek piedāvāta šāda atlaide… žēl, ka tā! ;)

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 27.septembris 2023, 10:30 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager