Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā jurciks66

Sveiki,

Vai Daugavā brekši jau sākuši baroties? Cik saprotu, tad laikam jau būs iznārstojuši. Sevišķi interesē starp Rīgas un Ķeguma hesiem. Un kā ar Aivieksti?

Paldies.

Sveiks. Par Aivieksti man tiešu ziņu nav, bet patiesībā tur katru gadu breksis vai ālants ir uzdarbojušies itin labi. Tāpat nevajag aizmirst par karpām. Es zinu, ka šogad veči brauc uz Daugavas līci kas atrodams, ja pārbrauc no Pļaviņu puses Aiviekstes upei un tad pēc pāris simts metriem nogriežas pa kreisi. Jātiek līdz kapiem un tad jau noorientēsies uz vietas.

Atbildēts: 13.maijs 2016, 10:59 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Esmu tur bijis vairākas reizes, nepatika, tur baigi daudz zacepu..
13.05.16
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers