Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā jazzman

Labdien, vai Jums ir kāda sadarbība ar itāļu firmu Colmic? Interesē šīs firmas fīderkāts.

Sveki. Nu nav, diemžēl, nekādu man sakaru ar Colmic un domāju, ka Latvijā neviens no Colmic neko nepasūta, jo pasūtīt preci mazos daudzumos nav izdevīgi. Ļoti dārgs prieks sanāk. Tu vari ierakstīt google nosaukumu un tev iespējams izmetīs kādu itāļu interneta veikalu un preces cenu. Atvešana maksās ap 40 eur.

Atbildēts: 15.janvāris 2021, 14:27 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Viennozīmīgi, ka Colmic!!! Ar šo preci darbojos šķiet trīs gadus. Ja Albakors veikalā nebūtu problēmu, vienam otram, ar domāšanu, tad veikals pastāvētu vēl šodien. Colmic ir ļoti augstas kvalitātes produkcija, bet ne no tām lētajām. Tas ir fakts. Tajā pat laikā šī produkcija kalpo joprojām arī tiem kas to iegādājušies vismaz 5 gadi atpakaļ. Ir lētais gals. Ir vidējais un dārgais. Problēma bija tajā apstāklī, ka viens otrs nesaprata ko tad īosti vajag pasūtīt un vairāk skatījās uz akcijām un daudzumu kas solīja skaistas atlaides.Tur arī iekrita. Kad tiku uzaicināts strādāt uz albakoru un ar Colmic produkciju, tad patiesībā ieraugot patiesās cenas, un uzlikto koeficientu, biju šokā. Te īpašnieks gribēja ar joni pelnīt tūkstošus un turklāt ar prastu produktu preci. :)))) Mēģinājumi ko glābt bija bezcerīgi. Ja kādam ienāktu prātā, pēc pandēmijas, iesākt veikalu ar Colmic produkciju, es labprāt palīdzētu. Kvalitāte šim ražotājam ir super!!! Jāsaprot tikai ko tu zini no mūsu tirgus pierasījuma. Tad skaties preci un ne jau pēc daudzuma vai akcijas cenām.:))))
10.feb, 18:29
 
Mavers lētāks, kvalitāte tā pati, jo ražo vienā un tai pašā REGLASS angārā.
8.feb, 16:34
 
Paldies par atbildi. Man kaut kā atmiņā, ka Jums bija kaut kāda saistība - varbūt lietojāt kādus viņu kātus, bet iespējams kļūdos.
Esmu 12 ft fīdera kātiņa meklējumos - M vai MH (tests līdz 90 gr), bet gribētos slim blanku un divdaļīgu. Budžets līdz 200 EUR.
Atradu interesantus variantus no tāļu firmām Colmic un Trabucco. Ko varat teikt par šo firmu kvalitāti un līmeni?
Varbūt ir kādas atsauksmes?
Nevar saprast, kurai dot priekšroku:)
17.jan, 20:26
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager