Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin
Jautā Raudivs

Sveiki!
Kādu ziemas kātiņu Jūs ieteiktu priekš LUCKY JOHN balansieriem, balansieri dažādi(Nordic/Clasic/Baltic) un svagumi arī dažādi.
Paldies.

Atbild Salmo

Sveiciens! Šeit noteikti būtu jāņem vērā, ka ir liela atšķirība darboties ar 3cm un 8cm balansieri. Tie būtiski atšķiras gan svarā, gan arī mērķa zivis ir citas. Rodas problēmas ar mānekļa animēšanu. Ja runājam par konkrētiem kātiem, tad tie nav tik dārgi un ieteikums būtu apsvert divu kātu iegādi, lai nosegtu plašu mānekļu diapazonu. Kas der visam, neder nekam :) Bet nezinot budžetu un ķeršana apstākļus, universālākais būs šis: https://salmo.lv/catalog/ziema/ziemas-makskeres-spoles/ziemas-makskere... Derēs asarim un ar vidēja izmēra balansieriem tiks galā.

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 7.decembris 2022, 12:24 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager