Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin
Jautā Zupa1980

Sveiks. Vai dīķos un ezeros svarīgs ir pavadu garums uz fīdera. Iesaki- kā ir ka jūs pats makšķerējat. Daudzi jau gados nu pensionāri apstrīd pavadu garumu.

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Pieļauju, ka šis jautājums visdrīzāk ir adresēts Normundam :) Viņš pats arī copeslietu ekspertu sadaļā ir kā eksperts un personīgi varētu sniegt precīzu, izsmeļošu atbildi uz šo.
P.S. Salmo sociālo tīklu platformās un arī šeit, Normunds atbildes nesniegs! :)

Ne asakas!
salmo.lv

Atbildēts: 29.februāris 2024, 09:19 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager