Salmo

Salmo

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SALMO ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs, to ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā. Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde.

SALMO labprāt atbildēs uz jautājumiem, kas skar tās pārstāvēto zīmolu preču īpašības, pieejamību veikalos un pielietojuma nianses.

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

Eksperts iesaka

Cobra
Feeder Concept
Lucky John
Norfin
Jautā Kruizers

Sveiki, kad varētu būt Norfin flow brienamtērpu pievedums?

Atbild Salmo

Sveiciens! :)
Norfin Flow brienambikšu modeli gaida uzlabojumi… Vai tās būs brienambikses ar tādu pašu nosaukumu, grūti teikt, bet būs. Ir vēlēšanās “uzbūvēt” elpojošākas brienambikses.
Iesakām pievērst uzmanību PILOT brienambiksēm:
https://salmo.lv/catalog/vasara/apavi/veidersi/veidersi-norfin/brienam...

Mūsu forelisti un sapalu copes entuaziasti pēc divu sezonu testiem ir ļoti apmierināti :) Līdz nāk praktiska soma un mitrumizturīgs maciņš telefonam.

Lai sausi!
salmo.lv

Atbildēts: 29.februāris 2024, 14:43 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager